Top Slovak Dancer Award

::::::::::::::::::::: Top Slovak Dancer Award 2011 , 1vs1 battles 7toSmoke system, 26.marec 2011 Aupark Žilina, start 18:00 :::::::::::::::::::::
Kontakt tsda@hiphopcentrum.sk    Promoter HHC Žilina 0907/278049
Info

25.5.2015

REGINA (Zoo Clan CZ) ako víťaz TCSDA 2015 :)

Posledné roky sa streetdance v našej republike utiahol do úzadia. Neznamená to, že by tu neboli tanečníci, ale booom po filmoch STEP UP a súťaži MILIÓNOVÝ TANEC už ustal a tak zostali už len tí „REAL“. Organizácia tanečných battles je v našej republike ťažká, nakoľko je počet pouličných tanečníkov len ako zrnko ryže v kilogramovom balení (cca). Ťažko sa hľadajú partneri a tak organizácia a náklady padajú na ramená organizátora. Preto je obdivuhodné, ak sa nájdu ľudia, ktorí sú ochotní nezištne (ak nepočítame vďaku zúčastnených) organizovať podujatia, ktoré spájajú tanečníkov a budujú scénu.
Jednou z takých akcií bol tanečný battle TOP CZECHOSLOVAK DANCER AWARD 2015(TCSDA) - nadviazanie na predošlé úspešné 4 ročníky TOP SLOVAK DANCER AWARD. Tento rok sa táto výnimočná akcia rozšírila a pribrala do bojov o titul najlepšieho tanečníka v regióne aj bratov Čechov. Spojenie dvoch krajín posunulo tento battle na nový level, kde sa stretli tí najlepší z Česka a Slovenska.
Bitka o najlepšieho streetdance-ového tanečníka je založená na systéme 7toSmoke, ktorý tanečníka preverí vytrvalostne a hlavne ukáže jeho tanečné skills či taktiku. Celá súťaž sa niesla v all-stylovom duchu, čo znamená, že tanečník musel vedieť pracovať so všetkými pouličnými štýlmi a vedieť reagovať na hudbu, ktorú dostal od DJ random. To sa tento rok najlepšie podarilo tanečníčke REGINE(Zoo Clan), ktorá suverénne zvíťazila a odniesla si titul TOP CZECHOSLOVAK DANCER 2015!
Atmosféra bola okrem skvelého publika tvorená ostrieľaným tímom. O hudbu sa postaral rokmi preverený a hudobne vkusný DJ SHIMO a hudobný selector MILOŠ (Šupytape). Porota bola zložená najvýraznejšími menami Československej scény. Pre širokú verejnosť známa Slovenská diva LADY MEL (Hip Hop Fakulta), český guru a streetdance-ový vševed WAHE (BDS-Praha) a úspešný Slovenský tanečník pôsobiaci v Prahe ANDYBOJ (BDS-Praha). Celý večer sprevádzal a hype-ovale MCí Otec Mirec (Cool2Rock, Diera Fellaz). Celá akcia s afterparty sa konala v *enjoyclub-e v Žiline, mala výbornú energiu, rýchly spád a kvalitou bola určite jedna z najlepších akcií na Slovensku za posledné roky. Miesto ďalších rečičiek si pozrite fotoreport a videá a urobte si vlastnú predstavu.
Ďakujeme všetkým, ktorí to podporili svojou prítomnosťou. Obrovská vďaka ide organizátorom z *enjoyteamu za to, že napriek ťažkým podmienkam držia tanečníkov pokope. Tešíme sa na ďalší ročník a posielame hype všetkým, ktorí chcú podporovať streetdance-ový svet, aby svojou prítomnosťou a energiou na akciách udržali našu scénu nažive. AMEN - Otec Mirec

20.4.2015

TOP CZECHOSLOVAK DANCER AWARD 2015

bude 5.ročníkom battles o najlepšieho tanečníka. Doteraz známy ako Top Slovak Dancer Award (TSDA) sa tento rok rozširil ku našim susedom :) . Vďaka tanečníkom zo Žiliny spolu s SCVČ Žirafa si budú môcť zabojovať o titul aj bratia a sestry z Čieh. Tento rok bude špecialný! S ambíciou vybrať čo najférovejším spôsobom najlepšieho tanečníka sme vymysleli úplne nový koncept. Takýto koncept nenájdete nikde na svete! Je špecialne vytvorený pre výber toho najlepšieho! TCSDA sa každoročne koná v Žiline a inak to nebude ani tento rok. Vidíme sa všetci v sobotu 23.5.2015 od 14:00 v srdci mesta na Mariánskom námesti v *enjoyclub-e. Porota bola tento rok vyberaná naozaj obozretne. O víťazovi rozhodnú legendy česko-slovenského tanca : Wahe (CZ), Andyboj (SK) a Lady Mel (SK). Za gramcami bude stáť ako každý rok skúsený Dj Shimo a na pomoc mu prišiel Miloš, ktorý sa posnaží o hudobné osvieženie. Mikrofón bude v ruke držať jeden z víťazov TSDA a všetkým známy Otec Mirec.Víťaz si okrem rešpektu a plakety odnesie aj šek v hodnote 200€ na workshopy SDK Europe 2015. Pevne veríme, že tento ročník predčí všetky ostatné!

Víťazi predošlích ročníkov:
TOP SLOVAK DANCER AWARD 2011
POROTA: Alča, Adam, Dúďa
Dj Shimo
WINNER: SPUNKEY

TOP SLOVAK DANCER AWARD 2012
POROTA: Wahe, Sanchez, Deen
Dj Shimo
WINNER: SPUNKEY

TOP SLOVAK DANCER AWARD 2013
POROTA: Endrewstyle, Spunkey, Enrythm
Dj Shimo
WINNER: OTEC MIREC

TOP SLOVAK DANCER AWARD 2014
POROTA: Pearsboj, Marow, Chilli
Dj Shimo
WINNER: FERO HAAR
 
Kontakt tsda@hiphopcentrum.sk    Organizátor Universal Media    Promotér HHC Žilina    Vytvorené ITconsulting